LED Bulb E27 Omega 6W Neutral White 4200K Wide Angle

LED Bulb E27 Omega 6W Neutral White 4200K Wide Angle

220,00 ден.   Спореди

Power: 6W
Lumens: 510
Color temperature: 4200K neutral white
Input voltage: AC100-240V 50/60Hz
Beam angle: 300°
Socket: E27
Working temperature: - 20-+40°C
Power fact...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 220,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power: 6W
Lumens: 510
Color temperature: 4200K neutral white
Input voltage: AC100-240V 50/60Hz
Beam angle: 300°
Socket: E27
Working temperature: - 20-+40°C
Power factor: >0.5
CRI: 80 >Ra
LED type and qty: 26PCS SMD2835
Starting time: <0.5 S
Life time of the product: 25 000 h
Switch on/off times: 30 000
Incandescent bulb equivalent: 42WSize: 101x55mm
Do not use with dimmer
Non-directional LED

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка