LED Bulb E27 Omega 5W Warm White 2700K

LED Bulb E27 Omega 5W Warm White 2700K

160,00 ден.   Спореди

LED BULB OMEGA
Parameters:

Socket: E27
Voltage: 220 - 240 V
Power: 5 W
Lifetime of: 30000 hours
Color Temperature: Warm White 2700 K
Luminous efficiency: 350 Lm ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 160,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED BULB OMEGA
Parameters:

Socket: E27
Voltage: 220 - 240 V
Power: 5 W
Lifetime of: 30000 hours
Color Temperature: Warm White 2700 K
Luminous efficiency: 350 Lm
Certificate: CE & ROHS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка