LED Bulb E27 Omega 15W Cold White 6000K

LED Bulb E27 Omega 15W Cold White 6000K

300,00 ден.   Спореди

Power: 15W
Lumens: 1300
Color temperature: 6000K cold white
Input voltage: AC100-240V 50/60Hz
Beam angle: 160°
Socket: E27
Working temperature: - 20-+45°C
Power facto...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 300,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power: 15W
Lumens: 1300
Color temperature: 6000K cold white
Input voltage: AC100-240V 50/60Hz
Beam angle: 160°
Socket: E27
Working temperature: - 20-+45°C
Power factor: >0.5
LED type and qty: 32PCS SMD2835
Starting time: <0.5 S
Life time of the product: 30 000 h
Switch on/off times: 15 000
Incandescent bulb equivalent: 88W Size: 108x60mm
Do not use with dimmer
Non-directional LED

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка