LED Bulb E14 Omega 5W ECO Warm White 2800K Candle

LED Bulb E14 Omega 5W ECO Warm White 2800K Candle

170,00 ден.   Спореди

Power: 5W
Lumens: 440
Color temperature: 2800K warm white
Input voltage: AC175-225V 50/60Hz
Beam angle: 160°
Socket: E14
Working temperature: -10-+40°C
Power factor: ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 170,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power: 5W
Lumens: 440
Color temperature: 2800K warm white
Input voltage: AC175-225V 50/60Hz
Beam angle: 160°
Socket: E14
Working temperature: -10-+40°C
Power factor: >0.5
CRI: 80 >Ra
LED type and qty: 7PCS SMD2835
Starting time: <0.5 S
Life time of the product: 25 000 h
Switch on/off times: 15 000
Incandescent bulb equivalent: 38WSize: 98x37mm
Do not use with dimmer
Non-directional LED

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка