LED Bulb E14 Omega 5W ECO Warm White 2800K Candle

LED Bulb E14 Omega 5W ECO Warm White 2800K Candle

  Спореди

Power: 5W
Lumens: 440
Color temperature: 2800K warm white
Input voltage: AC175-225V 50/60Hz
Beam angle: 160°
Socket: E14
Working temperature: -10-+40°C
Power factor: ...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power: 5W
Lumens: 440
Color temperature: 2800K warm white
Input voltage: AC175-225V 50/60Hz
Beam angle: 160°
Socket: E14
Working temperature: -10-+40°C
Power factor: >0.5
CRI: 80 >Ra
LED type and qty: 7PCS SMD2835
Starting time: <0.5 S
Life time of the product: 25 000 h
Switch on/off times: 15 000
Incandescent bulb equivalent: 38WSize: 98x37mm
Do not use with dimmer
Non-directional LED

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка