LED Bulb E14 Omega 4W Warm White 2800K Candle

LED Bulb E14 Omega 4W Warm White 2800K Candle

  Спореди

Socket: E27
Voltage: 220 - 240 V
Power: 4 W
Color Temperature: Warm White 2800 K
Luminous efficiency: 300 Lm
Certificate: CE & ROHS


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Socket: E27
Voltage: 220 - 240 V
Power: 4 W
Color Temperature: Warm White 2800 K
Luminous efficiency: 300 Lm
Certificate: CE & ROHS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка