LED Bulb E14 Omega 4W Warm White 2700K Candle Aluminium

LED Bulb E14 Omega 4W Warm White 2700K Candle Aluminium

  Спореди

LED BULB OMEGA
Parameters:

Socket: E14
Voltage: 220 - 240 V
Power: 4 W
Lifetime of: 25000 hours
Color Temperature: Warm White 2700 K
Luminous efficiency: 350 Lm ...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LED BULB OMEGA
Parameters:

Socket: E14
Voltage: 220 - 240 V
Power: 4 W
Lifetime of: 25000 hours
Color Temperature: Warm White 2700 K
Luminous efficiency: 350 Lm
Case: aluminium alloy
Certificate: CE & ROHS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка