LED Bulb E14 Omega 4W ECO Natural White 4200K Candle

LED Bulb E14 Omega 4W ECO Natural White 4200K Candle

150,00 ден.   Спореди

Power: 4.2W
Lumens: 350
Color temperature: 4200K neutral white
Input voltage: AC175-225V 50/60Hz
Beam angle: 160°
Socket: E14
Working temperature: -10-+40°C
Power fac...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 150,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power: 4.2W
Lumens: 350
Color temperature: 4200K neutral white
Input voltage: AC175-225V 50/60Hz
Beam angle: 160°
Socket: E14
Working temperature: -10-+40°C
Power factor: >0.5
CRI: 80 >Ra
LED type and qty: 4PCS SMD2835
Starting time: <0.5 S
Life time of the product: 25 000 h
Switch on/off times: 15 000
Incandescent bulb equivalent: 32WSize: 98x37mm
Do not use with dimmer
Non-directional LED

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка