LED 23,6'' KA240HQAbid, Wide 5ms 100M:1 ACM 300nits LED DVI HDMI EURO/UK EMEA MPRII Black Acer EcoDisplay Euro/UK

LED 23,6'' KA240HQAbid, Wide 5ms 100M:1 ACM 300nits LED DVI HDMI EURO/UK EMEA MPRII Black Acer EcoDisplay Euro/UK

8.290,00 ден.   Спореди

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 8.290,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка