Leather Keyboard for 8" 4:3 Tablet PC USB LDK

477,00 ден.   Спореди

Protective case with keyboard for MID 8"
• Protective case with keyboard for 8”


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 477,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 480,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Protective case with keyboard for MID 8"
• Protective case with keyboard for 8”

Дијагонала 8" Inches
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка