Leather Keyboard for 8" 4:3 Tablet PC Micro USB LDK Black

Leather Keyboard for 8" 4:3 Tablet PC Micro USB LDK Black

480,00 ден.   Спореди

Protective case with keyboard for MID 8"
- Micro USB Cable
• Protective case with keyboard for 8”


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 480,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Protective case with keyboard for MID 8"
- Micro USB Cable
• Protective case with keyboard for 8”

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка