Leather Keyboard for 7" Tablet PC Micro USB LDK White

Leather Keyboard for 7" Tablet PC Micro USB LDK White

  Спореди

Protective case with keyboard for 7" Tablets

• PU Style Exterior
• Magnetic Clasp
• Extra stitches around keyboard to reinforce and decorate the case
• Color: White
• keyboa...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Protective case with keyboard for 7" Tablets

• PU Style Exterior
• Magnetic Clasp
• Extra stitches around keyboard to reinforce and decorate the case
• Color: White
• keyboard color: White
• keyboard language: English

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка