Leather Keyboard for 7" Tablet PC Micro USB LDK Blue

Leather Keyboard for 7" Tablet PC Micro USB LDK Blue

390,00 ден.   Спореди

Protective case with keyboard for 7" Tablets

• PU Style Exterior
• Magnetic Clasp
• Extra stitches around keyboard to reinforce and decorate the case
• Color: Blue
• keyboar...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 390,00 ден.

пред 3 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Protective case with keyboard for 7" Tablets

• PU Style Exterior
• Magnetic Clasp
• Extra stitches around keyboard to reinforce and decorate the case
• Color: Blue
• keyboard color: White
• keyboard language: English


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка