LCD Projector HD066 HDMI DVD  TV tuner Home theater Movie WII PC psp

LCD Projector HD066 HDMI DVD TV tuner Home theater Movie WII PC psp

24.360,00 ден.   Спореди

LCD Projector HD066 HDMI DVD TV tuner Home theater Movie WII PC psp, 720p resolution


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 24.360,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


LCD Projector HD066 HDMI DVD TV tuner Home theater Movie WII PC psp, 720p resolution

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка