LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 37"-70" Fixed Steel

LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 37"-70" Fixed Steel

790,00 ден.   Спореди

Fit for most 37”-70” flat panel TVs
VESA: 200x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400
Mounting profile: 23 mm
Support flat panel TVs up to 30kg/66lbs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fit for most 37”-70” flat panel TVs
VESA: 200x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400
Mounting profile: 23 mm
Support flat panel TVs up to 30kg/66lbs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка