LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 30"-65" w/Tilt & Swivel

LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 30"-65" w/Tilt & Swivel

2.390,00 ден.   Спореди

TV WALL MOUNT
Fit for most 30”-65” flat panel TVs
VESA: 400x400, 600x400
Mounting profile: ? 370mm
Support flat panel TVs up to 45kg/99lbs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.390,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TV WALL MOUNT
Fit for most 30”-65” flat panel TVs
VESA: 400x400, 600x400
Mounting profile: ? 370mm
Support flat panel TVs up to 45kg/99lbs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка