LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 23"-55" w/Tilt & Swivel Steel

LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 23"-55" w/Tilt & Swivel Steel

1.790,00 ден.   Спореди

Fit for most 23"-55" LED, LCD TVs
+15° tilt; -90°~+90° swivel,
VESA compliant: 100x100, 100x200, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400
Mounting profile: > 405 mm
Sup...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.790,00 ден.

пред 10 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fit for most 23"-55" LED, LCD TVs
+15° tilt; -90°~+90° swivel,
VESA compliant: 100x100, 100x200, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400
Mounting profile: > 405 mm
Support flat panel TVs up to 50kg/99lbs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка