LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 23"-55" w/Tilt Steel

LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 23"-55" w/Tilt Steel

  Спореди

Fit for most 23"-55" LED, LCD TVs
-8°~+15° tilt;
VESA compliant: 100x100, 100x200, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400
Mounting profile: 55mm
Support flat panel TV...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fit for most 23"-55" LED, LCD TVs
-8°~+15° tilt;
VESA compliant: 100x100, 100x200, 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400
Mounting profile: 55mm
Support flat panel TVs up to 30kg/66lbs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка