LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 23"-55" Fixed Steel

LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 23"-55" Fixed Steel

690,00 ден.   Спореди

Fit for most 23”-55” flat panel TVs
VESA: 100X100, 100x200, 200x200, 300x200,
300x300, 400x200, 400x300, 400x400
Mounting profile: 23 mm
Support flat panel TVs up to 30kg/66lbs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fit for most 23”-55” flat panel TVs
VESA: 100X100, 100x200, 200x200, 300x200,
300x300, 400x200, 400x300, 400x400
Mounting profile: 23 mm
Support flat panel TVs up to 30kg/66lbs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка