LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 23"-42" w/Tilt & Swivel Steel

LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 23"-42" w/Tilt & Swivel Steel

1.150,00 ден.   Спореди

Fit for most 23”-42” flat panel TVs
VESA: 100X100, 100x200, 200x200
Mounting profile: ?405 mm
Support flat panel TVs up to 25kg/55lbs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.150,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fit for most 23”-42” flat panel TVs
VESA: 100X100, 100x200, 200x200
Mounting profile: ?405 mm
Support flat panel TVs up to 25kg/55lbs


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка