LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 23"-42" w/Tilt Steel

LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 23"-42" w/Tilt Steel

620,00 ден.   Спореди

Fit for most 23”-42” LED, LCD TVs
Tilt -8°~+15°
Max. VESA: 200x200
Mounting profile: 55mm
Support flat panel TVs up to 25kg/55lbs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 620,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fit for most 23”-42” LED, LCD TVs
Tilt -8°~+15°
Max. VESA: 200x200
Mounting profile: 55mm
Support flat panel TVs up to 25kg/55lbs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка