LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 23"-42" Fixed Steel

LCD/Plasma TV Wall Mount Omega 23"-42" Fixed Steel

380,00 ден.   Спореди

Fit for most 23"-42" flat panel TVs
VESA: 100X100, 100x200, 200x200
Mounting profile: 25 mm
Support flat panel TVs up to 25kg/55lbs


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 380,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fit for most 23"-42" flat panel TVs
VESA: 100X100, 100x200, 200x200
Mounting profile: 25 mm
Support flat panel TVs up to 25kg/55lbs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка