LCD/Plasma TV Wall Mount 32"-70" w/Tilt Steel

LCD/Plasma TV Wall Mount 32"-70" w/Tilt Steel

670,00 ден.   Спореди

WM-70T-01

TV wall mount (tilt), 32”-70”

Position your screen perfectly
Lightweight and tilting design

Features
Heavy duty steel LCD screen wall mount
Supports mo...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 670,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


WM-70T-01

TV wall mount (tilt), 32”-70”

Position your screen perfectly
Lightweight and tilting design

Features
Heavy duty steel LCD screen wall mount
Supports most 32” - 70” LCD TV’s
VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
Allows up to 15 degrees tilting
Distance to wall: 40 mm
Includes all necessary installation materials

Specifications
Material: steel (1.6 mm)
Max. load: 50 kg (32”-70”)
Wall distance: 40 mm
VESA: max 600 x 400 mm
Dimensions wall board: 700 x 203 mm
Dimensions mounting arms: 420 x 28 x mm
Net weight: 1.5 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка