LCD/Plasma TV Wall Mount 32"-55" w/Rotation & Tilt  Steel

LCD/Plasma TV Wall Mount 32"-55" w/Rotation & Tilt Steel

1.540,00 ден.   Спореди

Features
Heavy duty steel LCD screen wall mount
Supports most 32” - 55” LCD/Plasma TV’s
VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
Allows up to 20 degrees rotation and 15 degrees tilting Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.540,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
Heavy duty steel LCD screen wall mount
Supports most 32” - 55” LCD/Plasma TV’s
VESA compatible, max. 600 mm x 400 mm
Allows up to 20 degrees rotation and 15 degrees tilting
Includes all necessary installation materials

Specifications
Material: steel
Max. load: 40 kg (32”-55”)
Dimensions wall plate: 160 x130 mm
Dimensions horizontal bracket: 740 x 200 mm
Dimensions vertical brackets: 470 X 32 mm
Net weight: 2.5 kg

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка