LCD/Plasma TV Ceiling Mount Omega 17"-32" w/Tilt & Swivel

LCD/Plasma TV Ceiling Mount Omega 17"-32" w/Tilt & Swivel

1.050,00 ден.   Спореди

Fit for most 17''-32'' LED, 3D LED, LCD TVs
-15°~+15° tilt; 360° swivel
VESA compliant: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200
Mounting profile: 94,5cm-154cm
Support flat panel TVs up to 20k...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.050,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fit for most 17''-32'' LED, 3D LED, LCD TVs
-15°~+15° tilt; 360° swivel
VESA compliant: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200
Mounting profile: 94,5cm-154cm
Support flat panel TVs up to 20kgs/66lbs

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка