Krups KB710D41

Krups KB710D41

7.399,00 ден.   Спореди

Krups KB710D41, Блeндер, Боја Инокс-црна,Мокност 600W, 6 Автоматски програми,4 подвижни ножиња, Стаклена мерица со изграфирани дози, мерица, Дигитален панел, кршење на мраз,метално куќиште


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.399,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Krups KB710D41, Блeндер, Боја Инокс-црна,Мокност 600W, 6 Автоматски програми,4 подвижни ножиња, Стаклена мерица со изграфирани дози, мерица, Дигитален панел, кршење на мраз,метално куќиште

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи