Krups GVX242

Krups GVX242

3.200,00 ден.   Спореди

Krups GVX242, Мелница за кафе, Боја Црна-силвер, Моќност 110W, Дози 2-12, 17 позиции на мелење(епресо и филтер кафе), Контејнер за кафе 200г, Контејнер за смелено кафе 125г, Механизам за лесно чистење...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.200,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Krups GVX242, Мелница за кафе, Боја Црна-силвер, Моќност 110W, Дози 2-12, 17 позиции на мелење(епресо и филтер кафе), Контејнер за кафе 200г, Контејнер за смелено кафе 125г, Механизам за лесно чистење, Систем за сигурност, Четка за чистење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи