KINGSTON Kingston 8GB 2133MHz, DDR4 Non-ECC, CL15 DIMM 1Rx8

3.074,00 ден.   Спореди

RAM NB KINGSTON Kingston 8GB 2133MHz, DDR4 Non-ECC, CL15 DIMM 1Rx8


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.074,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


RAM NB KINGSTON Kingston 8GB 2133MHz, DDR4 Non-ECC, CL15 DIMM 1Rx8

Рам капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка