Kingston HyperX Blu 8GB 1600MHz (2x4GB) DDR3 Non-ECC CL9 240-pin DIMM, KHX1600C9D3B1K2/8GX

4.390,00 ден.   Спореди

Kingston HyperX Blu 8GB 1600MHz (2x4GB) DDR3 Non-ECC CL9 240-pin DIMM, KHX1600C9D3B1K2/8GX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.390,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston HyperX Blu 8GB 1600MHz (2x4GB) DDR3 Non-ECC CL9 240-pin DIMM, KHX1600C9D3B1K2/8GX

Магистрала 1600 MHz
Рам капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка