Kingston HyperX Blu 2GB 1600MHz (1x2GB) DDR3 Non-ECC CL9 DIMM, KHX1600C9AD3B1/2G

850,00 ден.   Спореди

Kingston HyperX Blu 2GB 1600MHz (1x2GB) DDR3 Non-ECC CL9 DIMM, KHX1600C9AD3B1/2G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 850,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston HyperX Blu 2GB 1600MHz (1x2GB) DDR3 Non-ECC CL9 DIMM, KHX1600C9AD3B1/2G

Рам капацитет 2 GB
Магистрала 1600 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка