Kingston 96GB SSD V+ 100 Series SATA 2 2.5

Kingston 96GB SSD V+ 100 Series SATA 2 2.5

7.936,00 ден.   Спореди

Kingston 96GB SSD V+ 100 Series SATA 2 2.5, SVP100S2/96G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.936,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 96GB SSD V+ 100 Series SATA 2 2.5, SVP100S2/96G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка