Kingston 8GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler Generation 3 (White & Yellow), G3 DTIG3/8GB
Kingston 8GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler Generation 3 (White & Yellow), G3 DTIG3/8GB

Kingston 8GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler Generation 3 (White & Yellow), G3 DTIG3/8GB

329,00 ден.   Спореди

Шифра 25718 - Kingston 8GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler Generation 3 (White & Yellow), G3 DTIG3/8GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 329,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 25718 - Kingston 8GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler Generation 3 (White & Yellow), G3 DTIG3/8GB

Капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка