Kingston 8GB USB 2.0 Hi-Speed Data Traveler Micro (Black), DTMCK/8GB

419,00 ден.   Спореди

Kingston 8GB USB 2.0 Hi-Speed Data Traveler Micro (Black), DTMCK/8GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 419,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 8GB USB 2.0 Hi-Speed Data Traveler Micro (Black), DTMCK/8GB

Капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка