Kingston 8GB 2133MHz DDR4 Non-ECC CL15 DIMM 1Rx8, KVR21N15S8/8

3.568,00 ден.   Спореди

Kingston 8GB 2133MHz DDR4 Non-ECC CL15 DIMM 1Rx8
• KVR21N15S8/8


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 3.568,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 8GB 2133MHz DDR4 Non-ECC CL15 DIMM 1Rx8
• KVR21N15S8/8

Рам капацитет 8 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка