Kingston 64GB USB 3.0 DataTraveler Elite

2.599,00 ден.   Спореди

Kingston 64GB USB 3.0 DataTraveler Elite, DTE30/64GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.599,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 64GB USB 3.0 DataTraveler Elite, DTE30/64GB

Капацитет 64 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка