Kingston 4GB USB 2.0 Hi-Speed Data Traveler Mini Fun Gen 2, DTMFG2/4GB
Kingston 4GB USB 2.0 Hi-Speed Data Traveler Mini Fun Gen 2, DTMFG2/4GB

Kingston 4GB USB 2.0 Hi-Speed Data Traveler Mini Fun Gen 2, DTMFG2/4GB

359,00 ден.   Спореди

Шифра 25701 - Kingston 4GB USB 2.0 Hi-Speed Data Traveler Mini Fun Gen 2, DTMFG2/4GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 359,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 25701 - Kingston 4GB USB 2.0 Hi-Speed Data Traveler Mini Fun Gen 2, DTMFG2/4GB

Капацитет 4 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка