Kingston 480GB SSDNow KC100 SSD, SATA3, 2.5 Form Factor, 1000000 Hrs MTBF, SKC100S3/480G

49.569,00 ден.   Спореди

Шифра 38206 - Kingston 480GB SSDNow KC100 SSD, SATA3, 2.5 Form Factor, 1000000 Hrs MTBF, SKC100S3/480G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 49.569,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 38206 - Kingston 480GB SSDNow KC100 SSD, SATA3, 2.5 Form Factor, 1000000 Hrs MTBF, SKC100S3/480G

Тип на диск Internal
Формат на диск 2.5"
Интерфејс на дискот SSD
Капацитет 480 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка