Kingston 2GB DDR2-800 Kingston CL6 SoDimm KT-KVR800D2S6/2G

Kingston 2GB DDR2-800 Kingston CL6 SoDimm KT-KVR800D2S6/2G

2.090,00 ден.   Спореди

Kingston 2GB DDR2-800 Kingston CL6 SoDimm KT-KVR800D2S6/2G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.090,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 2GB DDR2-800 Kingston CL6 SoDimm KT-KVR800D2S6/2G

Магистрала 800 MHz
Рам капацитет 2 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка