Kingston 2GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM

999,00 ден.   Спореди

Kingston 2GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM, KVR1333D3S9/2G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 2GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 SODIMM, KVR1333D3S9/2G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка