Kingston 2GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM Bulk Pack 50-unit increments, KVR1333D3S8N9/2GBK

1.099,00 ден.   Спореди

Kingston 2GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM Bulk Pack 50-unit increments, KVR1333D3S8N9/2GBK


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.099,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 2GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM Bulk Pack 50-unit increments, KVR1333D3S8N9/2GBK

Рам капацитет 2 GB
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка