Kingston 1GB 1333MHz DDR3

Kingston 1GB 1333MHz DDR3

360,00 ден.   Спореди

Kingston 1GB 1333MHz DDR3, Non-ECC CL9 DIMM, KVR1333D3N9/1G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 360,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 1GB 1333MHz DDR3, Non-ECC CL9 DIMM, KVR1333D3N9/1G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка