Kingston 16GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler Generation 3 (White & Blue)

Kingston 16GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler Generation 3 (White & Blue)

499,00 ден.   Спореди

Kingston 16GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler Generation 3 (White & Blue), G3 DTIG3/16GB


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Kingston 16GB USB 2.0 Hi-Speed DataTraveler Generation 3 (White & Blue), G3 DTIG3/16GB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка