Keyboard Zalman ZM-K350M Multimedia USB Black

785,00 ден.   Спореди

Type - Multimedia
Interface - USB
Key Number - 112ea
Carving - Laser
Dimensions - 481 x 182 x 32mm
Cable Length - 1.45M
Weight - 568g
Material - ABS
Key Life - 10 Milli...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 785,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 790,00 ден.

пред една година

Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 800,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Type - Multimedia
Interface - USB
Key Number - 112ea
Carving - Laser
Dimensions - 481 x 182 x 32mm
Cable Length - 1.45M
Weight - 568g
Material - ABS
Key Life - 10 Million Times
Multimedia Feature with 8 hot keys on the left and right side for easy access
My Computer/Play/Pause/Caculator/Volume Up/Home/Volume Down/Email/Mute
Stylish, eye catching design
Comfortable keys to press relieve user`s finger fatigue
Long lasting Laser carved key caps
Durable 10 million times" key life
Adjust the height to your own preference

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 2 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

http://thaiagra.us/does-cialis-help-with-anxiety/ Thohadoveive