Keyboard Omega OK11R Red Slim USB

248,00 ден.   Спореди

Specification
Keys with built-in membranes providing comfort,
Slim & Fashionable design,
USB wired connection,
Water proof design,
Convenient and ergonomic shape,
Compact size ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 248,00 ден.

пред 6 месеци

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 250,00 ден.

пред 4 недели
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Specification
Keys with built-in membranes providing comfort,
Slim & Fashionable design,
USB wired connection,
Water proof design,
Convenient and ergonomic shape,
Compact size - space-saving on your desk.
SyStem requirementS
DOS5.0/WIN98/NT/ME/2000/XP/7/8/Mac or compatible.

Technical Data
Cable length: 1.2 m
Weight: 0.7 kg
Size: 445x130x30 mm

Интерфејс USB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка