Keyboard Natec Wireless Pigo Multimedia w/Mouse 1600dpi

Keyboard Natec Wireless Pigo Multimedia w/Mouse 1600dpi

950,00 ден.   Спореди

PIGO – wireless multimedia keyboard and mouse set
- wide work range, even up to 10m (2.4 GHz RF Technology),
- low power consumption,
- protective layer on the keys preventing keys inscrip...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 950,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PIGO – wireless multimedia keyboard and mouse set
- wide work range, even up to 10m (2.4 GHz RF Technology),
- low power consumption,
- protective layer on the keys preventing keys inscriptions from being worn off (PU coating),
- 10 multimedia buttons,
- 3 dynamic, selectable mouse resolutions (800/1200/1600 DPI).


PRODUCT SPECIFICATION
Communication with PC Wireless 2.4GHz
Maximum Working Range 10m
Power Supply: 1x AA + 2x AAA
Keyboard Size: 467 x 150 x 25 mm
Keys Number (Liczba Klawiszy): 114
Mouse Sensor Type Optical
Mouse Maximum Resolution: 1600dpi
Mouse Size 106x67x38 mm
Mouse Buttons Number 6
System Requirements: Windows® 2000/XP/Vista/7/8

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка