Keyboard Microsoft wireless laser desktop 6000

4.140,00 ден.   Спореди

Шифра 37903 - Keyboard Microsoft wireless laser desktop 6000


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.140,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 37903 - Keyboard Microsoft wireless laser desktop 6000

Тип на кабел Wireless RF
Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка