Keyboard Microsoft Desktop 600 w/Mouse

1.290,00 ден.   Спореди

Microsoft Wired Desktop 600 Keyboard & Optical Mouse Kit

General Features:
Black color
USB interface
Spill-resistant keyboard
Optical mouse
Plug and Play setup
Windows...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.290,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Microsoft Wired Desktop 600 Keyboard & Optical Mouse Kit

General Features:
Black color
USB interface
Spill-resistant keyboard
Optical mouse
Plug and Play setup
Windows Vista integration

Keyboard Features:
104-key layout
Quiet-touch keys
Calculator hot key
Windows Start button
Fold-out feet

Media Center Hot Keys:
Pay/Pause
Volume +
Volume -
Mute

Mouse Features:
3-buttons
Scroll wheel (acts as third button)
Optical technology
Ambidextrous design, comfortable for either hand

Интерфејс USB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка