Keyboard Logitech Cordless Desktop MK220 w/Mouse

1.390,00 ден.   Спореди

Features
-Much smaller design, same keys
-Sleek, minimalist design
-Whisper-quiet keys
-Advanced 2.4 GHz wireless
-Fewer battery hassles
-128-bit AES encryption
-Plug-and-p...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.390,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.419,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Features
-Much smaller design, same keys
-Sleek, minimalist design
-Whisper-quiet keys
-Advanced 2.4 GHz wireless
-Fewer battery hassles
-128-bit AES encryption
-Plug-and-play simplicity

Package Contents
-Keyboard (K220)
-Mouse (M150)
-USB receiver
-2 AAA (keyboard) and 2 AA (mouse) batteries
-User documentation

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка