Keyboard KBS-WMG-01 Wireless Gaming w/Mouse

940,00 ден.   Спореди

Wireless gaming set, US layout

PRECISION AT YOUR FINGERTIPS
Colored LoL hotkeys - for efficient use of Champion Skills and Summoner Spells
Reliable 2.4 GHz wireless connection
Com...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 940,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 950,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wireless gaming set, US layout

PRECISION AT YOUR FINGERTIPS
Colored LoL hotkeys - for efficient use of Champion Skills and Summoner Spells
Reliable 2.4 GHz wireless connection
Comfortable and accurate keystroke
Long battery lifetime

Features
2.4 GHz wireless full size gaming keyboard and mouse
Colored and texturised WASD and QERF keys for ultimate gameplay (e.g. League of Legends)
Practical multimedia hotkeys for internet and music fuctions
Includes set of standard black keycaps to replace colored keys
6-button wireless optical mouse (resolution 800 - 2400 dpi)
Single USB nano-receiver for both keyboard and mouse
Battery lifetime of 100 working hours for the mouse and 250 working hours for the keyboard

Specifications
Interface: USB 2.0
Keys: 104 keys + 8 hotkeys
Keyboard dimensions 475 x 178 x 24 mm, weight 630 g
Mouse: 6 buttons, 800-1200-1600-2400 dpi resolution
Mouse dimensions 126 x 76 x 43 mm, weight 58 g
Working distance: up to 8 m
Mouse batteries:2x AAA battery
Keyboard batteries: 1x AA battery
Power consumption keyboard: 1.5 V / 5 mA
Power consumptions mouse: 3 V / 6 mA
USB nano receiver: 18 x 14 x 7 mm, weight 1.4 g

System requirements
Windows XP/Vista/7/8/10
A free USB port

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

магазин мортал комбат накрутка мортал csr2