Keyboard KBS-W-01 Wireless + Opt.Mouse

590,00 ден.   Спореди

Wireless desktop set, US layout, black

PRECISION AT YOUR FINGERTIPS
Reliable 2.4 GHz wireless connection
Comfortable typing experience
Long battery lifetime

Features
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 590,00 ден.

пред 2 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 644,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Wireless desktop set, US layout, black

PRECISION AT YOUR FINGERTIPS
Reliable 2.4 GHz wireless connection
Comfortable typing experience
Long battery lifetime

Features
2.4 GHz wireless full size keyboard and mouse
4-button wireless optical mouse
Single USB nano-receiver for both keyboard and mouse
Battery lifetime of 100 working hours for the mouse and 150 working hours for the keyboard

Specifications
Keyboard dimensions 420 x 130 x 28 mm, weight 390 g
Mouse: 3 buttons, 1000 dpi resolution; dimensions 99 x 62 x 35 mm, weight 55 g
Working distance: up to 10 m
Mouse batteries: 2 x AAA battery, 3 VDC up to 6.6 mA current comsumption
Keyboard batteries: 1 x AA battery, 1.5 VDC up to 8 mA current consumption
USB nano receiver: 18 x 14 x 7 mm, weight 1.4 g

System requirements
Windows 7/8/10
A free USB port

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 5 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

http://sportelektronik.eu/herren-damen-fitness-uhren/ Thohadoveive


         

Објавено


пред 8 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

tetracycline side effects teeth, cheap tetracycline why is tetracycline discontinued - tetracycline https://buytetracycline.icu/